Praha

REALITNÍ MAKLÉŘ PRAHA

S čím vám v Praze pomůžu

Využít služeb realitního makléře je dnes běžná věc. Jeho obrovskou přidanou hodnotou je, že má za sebou prodej desítek až stovek nemovitostí, takže zná celý proces prodeje do nejmenšího detailu. Stejně jako já. Vím, jak udělat váš byt či dům atraktivní, jak najít dobrého kupce, jak prodat za zajímavou cenu, a jak zajistit prodej od začátku do konce do poslední formality, aby vás co nejméně zatěžoval.

Praha je krásné město a zájmu o bydlení v hlavním městě stále roste. Nemovitostí je tu ale omezeně a pokud právě prodáváte byt nebo dům v Praze, vězte, že máte možnost získat za něj mnohem víc peněz, než třeba očekáváte.

Prodej bytu Praha

Praha dnes nabízí širokou škálů bytů, od cihlových ve starší zástavbě, panelékové byty nebo moderní novostavby. Bydlet se dá v rušné části velkoměsta, ale i v klidné čtvrti s dosahem do přírody. Každý byt má svého kupce a já vám ho pomůžu najít. Tak, abyste s tím měli co nejméně práce a získali co nejvíce peněz.

V čem je ten trik? Prodej nejlepší nabídce. Připravím váš byt k prodeji, zajistím profesionální fotky a video, seženu bonitní zájemce a ty, kteří projeví zájem, požádám o zaslání jejich nabídky. S vámi jako majiteli nemovitosti potom vybereme toho, kdo se nám buď nejvíc líbí nebo nabídl nejvíce peněz. Je to snadné, ale aby vše proběhlo hladce, potřebujete mě, abych se o celý proces prodeje postaral.

Chci prodat byt

Pronájem bytu Praha

Ceny za pořízení si vlastního bydlení rostou, nájem je skvělou formou, jak bydlet bez starostí. Pokud i vy chcete bez starostí svůj byt v Praze pronajmout, využijte mé profesionální služby. Vím, jak sehnat spolehlivého nájemníka a jak prověřit jeho schopnost platit vám pravidelně nájemné.

Vím přesně, co mají pronajímatel a nájemce za povinnosti dané zákonem, a co má být naopak vydefinované v nájemní smlouvě. Tu mám samozřejmě připravenou od právníků z Re/maxu a poskytnu ji i vám. Dále zajistím veškerou administrativu a zastoupím vás při veškerých vyjednáváních.

Chci pronajmout byt

Prodej domu Praha

Prodáváte-li dům v Praze, prodáváte dnes velmi cennou komoditu. Je tedy důležité mít podchycen celý proces prodeje, abyste nepřišli o peníze a také nervy. Svěřit prodej domu profesionálovi, který se postará o sebemenší detail v náročném procesu prodeje, by měl být v dnešní době už samozřejmostí.

Prodejem nemovitostí se živím už několik let a vím, jak náročný proces to je. A celý ho obstarám za vás! Od přípravy domu a zahrady, nafocení a natočení promo materiálů, inzerce, prohlídky se zájemci, vyjednávání o ceně, papírování, smlouvy, právníci, katastr, administrativa… To vše za provizi z prodejní ceny, neplatíte nic předem.

Chci prodat dům

Pronájem domu Praha

Dům v hlavním městě jde pronajmout na bydlení nebo jako sídlo nějaké společnosti. Možností je spousty, jen je potřeba najít toho, pro koho je právě váš dům zajímavý a kdo bude schopen dlouhodobě splácet nájemné. Přenechte tyto starosti mně a věnujte se raději něčemu, co vás baví.

Nejen že najdu toho pravého, ale také prověřím jeho bonitu a spolehlivost. Udělám vše, abych váš dům pronajal za co nejvyšší cenu – krásně ho připravím, nafotím a odinzeruji. Zajistím prohlídky a v závěru nájemní smlouvu a potřebné administrativní procesy. Tak, abyste byli v klidu, že nepřijdete o peníze a o svůj majetek.

Chci pronajmout dům