Praha – západ

REALITNÍ MAKLÉŘ PRAHA ZÁPAD

S čím vám v Praze – západ pomůžu

Prodáváte nemovitost v Praze západ a hledáte pomoc? Pak jste na správném místě. V této oblasti jsem již zprostředkoval několik prodejů i pronájmů a tak tyto zkušenosti mohu nabídnout i vám.

Mým cílem je ušetřit vám čas a starosti. O nemovitost se postarám od A do Z. Připravím ji k prodeji (či pronájmu), zajistím špičkovou propagaci, seženu zájemce, zařídím prohlídky tak, aby vás co nejméně obtěžovaly. Samozřejmostí je právní a veškerý administrativní servis okolo.

Prodej domu Praha – západ

Prodej domu je náročný proces plný drobných úkonů, který se může táhnout několik týdnů až měsíců. Svěřte se do rukou profesionála, který prodává několik domů měsíčně a ví přesně co dělat. Ušetříte tak čas a může vám to přinést mnohem víc peněz, než čekáte.

O koupi domu na Praze – západ je v současné době velký zájem, proto je ideální prodávat ho kupci, který předloží nejvyšší nabídku. To je metoda, kterou při prodeji domu preferuji. Tomu samozřejmě předchází úprava domu, tzv. homestaging, profesionální fotografie a video, které pomůžou najít zájemce. O prodej domu se postarám do posledního detailu.

Chci prodat dům

Pronájem domu Praha – západ

Sehnat poctivé nájemce a nebát se o vybavení domu není úplně snadnou záležitostí. Takový pronájem nekvalitnímu nájemci vás může vyjít celkem draho. Uvažovali jste někdy nad tím, že tuto práci svěříte odborníkovi?

Já vím přesně, jak prověřit člověka, zda je schopný platit nájem a zda je spolehlivý. Prověřím si jeho bonitu, obvolám jeho předchozí pronajímatele a důkladně ho vyzpovídám. Připravím pro vás výhodnou nájemní smlouvu, pomůžu s dalšími dokumenty. Vy si tak zvyšujete pravděpodobnost, že získáte své peníze a nepřijdete o hodnotu majetku, který pronajímáte.

Chci pronajmout dům

Prodej bytu Praha – západ

Okolo prodeje bytu je spousty starostí, které je lepší přenechat někomu, kdo tomu rozumí. Přece jen neprodávate byt asi tak často, abyste o sobě mohli říct, že jste na to profíci. Co to pro vás znamená, když si na prodej bytu někoho najmete?

V prvé řadě ušetříte čas a spousty zařizování. Realitní makléř připraví byt tak, aby byl lákavý, pořídí krásné fotografie a natočí video, což zvýší zájem o vaši nemovitost. Vybere zájemce, prověří jejich finanční možnosti a zajistí prohlídky. To vše tak, aby vás tím co nejméně zatěžoval. Po výběru kupujícího zajistí veškeré právnické a zákonné povinnosti, včetně návrhu kupní smlouvy, přepisu elektřiny apod.

Chci prodat byt

Pronájem bytu Praha – západ

Získejte poctivého nájemce a pronajímejte byt bez starostí. Postarám se o celý průběh, včetně vytvoření nájemní smlouvy, abyste byli spokojení.

Na výběru nájemce je nejdůležitější, aby byl schopný splácet domluvené nájemné. To jsou věci, které umím prověřit. Spolu s dobrým nastavením smlouvy budete v klidu, že nepřijdete o peníze ani o majetek.

Chci pronajmout byt