Praha – východ

REALITNÍ MAKLÉŘ PRAHA VÝCHOD

S čím vám v Praze – východ pomůžu

V Praze – východ jsem zprostředkoval už několik prodejů i pronájmů nemovitostí. Tyto zkušenosti využiji i při zastoupení vaší nemovitosti. Znám lokální trh, jací zákazníci vyhledávají bydlení za Prahou a kde je najít. Nemovitost připravím k prodeji, zařídím profesionální propagaci, obstarám prohlídky i veškeré právní a administrativní záležitosti prodeje. Abyste ušetřili co nejvíce času a starostí.

Pomocí metody nejvyšší nabídky najdu takového kupce, který za vaši nemovitost nabídne nejvyšší cenu. Díky tomu získáte za nemovitost vyšší cenu, než kterou budeme inzerovat.

Prodej domu Praha – východ

Pro spoustu lidí, kteří žijí či pracují v Praze, je koupě nemovitosti v hlavním městě cenově nedostupná. Za okrajem Prahy ceny nemovitostí klesají a za cenu pražského bytu je zde možné získat rodinný domek se zahrádkou. Komu nevadí cestování a chce si užít večery a víkendy v přírodě, je bydlení za Prahou ideální volbou.

Jestliže se takový dům na Praze – východ chystáte prodat, jste na správném místě. Zastoupím vás a ušetřím vám tím spustu času, nepříjemností a případných chyb. A ještě pro vás získám víc peněz, než čekáte. Pro mě je prodej nemovitostí denním chlebem a vím, co dělám.

Chci prodat dům

Pronájem domu Praha – východ

Chcete pronajmout dům na Praze – východ? Jste si jistí, že cenu, kterou považujete za nájem, dostanete? A že si do svého domu pustíte lidi, kteří vám budou schopní splácet a nenadělají víc škody než užitku?

O to všechno se můžu postarat. Najdu spolehlivé nájemníky, prověřím je a pomůžu s přípravou nájemní smlouvy. Vy budete klidně spát a ušetříte spousty času a starostí.

Chci pronajmout dům

Prodej bytu Praha – východ

Ceny bytů za Prahou bývají výrazně levnější než přímo v Praze. To není ale jediná výhoda. Na menším městě či vesnici máte daleko větší spojení s přírodou a jste dál od dopravního provozu a ruchu velkoměsta.

Je spousty lidí, kteří vyhledávají takové bydlení a já vám pomůžu váš byt k takovým lidem dostat. Byt v případě potřeby vyklidím, upravím, nafotím a natočím propagační video. Postarám se o prohlídky tak, aby vás co nejméně zatěžovaly. Vyberu takového kupce, který nabídce nejvyšší částku.

Chci prodat byt

Pronájem bytu Praha – východ

Pronajměte byt bez starostí. Svěřte celý proces profesionálovi, který se o to postará. Vím, kolik jsou lidé ochotni za nájem ve vaší lokalitě zaplatit, i čím byt zatraktivnit, aby zaplatili ještě více.

Nenechte se nachytat nepoctivými nájemníky. Já u každého prověřuji jeho zadluženost, schopnost splácet a také si prověřuji reference z jeho předchozích pronájmů. Protože ne všechno, co vám o sobě nájemce řekne, je pravda. Samozřejmostí je také příprava nájemní smlouvy a administrace okolo.

Chci pronajmout byt