Praha – Pitkovice

REALITNÍ MAKLÉŘ PRAHA PITKOVICE

S čím vám v Praze Pitkovicích pomůžu

V pražské čtvrti Pitkovice bydlím s rodinou už několilet let. Za mě je to ideální místo k bydlení pro rodiny s dětmi. V místě je mateřská škola, dětská hřiště, cyklostezka a příroda nadosah. Pitkovice jsou situovány na okraji Prahy, ale díky MHD dojedete do centra do 40 minut. Jejich polohu ocení také ten, kdo jezdí často po D1 směr Brno, jelikož se zcela vyhne pražským kolonám.

Pokud hledáte v Pitkovicích bydlení, prodáváte byt či dům nebo jen něco pronajímáte, nenajdete makléře, který by místní poměry znal lépe. Pomůžu vám s čímkoliv, co budete ohledně realit v Pitkovích potřebovat.

Prodej bytu Praha Pitkovice

Prodáváte byt v Pitkovicích? Jsem místní a dobře to tu znám, takže stanovím správnou prodejní cenu a váš byt prodám mnohem rychleji. Využiju znalost zájemců o bydlení v Pitkovicích, interní databázi Re/max a inzertní servery.

Pomocí bytových designérů připravím váš byt na prodej a s profesionálním fotografem pořídím profi fotky. Zajistím prohlídky a postarám se o hladký průběh prodeje. Zastoupím vás kompletně při vyjednávání a zajistím veškerou administrativu spojenou s prodejem vašeho bytu. Vy díky tomu ušetříte spoustu času.

Chci prodat byt

Pronájem bytu Praha Pitkovice

Pronajměte svůj byt v Pitkovicích s profíkem. Co vám to přinese? Čas, bezpečí a ochranu vašeho majetku. Zařídím vše, co je s pronájmem spojené. Najdu slušné nájemce a prověřím jejich bonitu. Abyste měli jistotu, že budou splácet nájemné.

Zastoupím vás při prohlídkách a při vyjednávání o podmínkách. Zajistím nájemní smlouvu a další administrativní povinnosti. Od vás budu potřebovat jen podepsat smlouvu, o vše ostatní se postarám já.

Chci pronajmout byt

Prodej domu Praha Pitkovice

Prodám váš dům rychle a s vaší minimální aktivitou. Vše za vás vyřídím a ohlídám. V Pikovicích bydlím, takže to tu dobře znám, vím, jak se tu pohybují ceny a znám lidi, kteří by v této lokalitě chtěli bydlet. Kupce tedy seženu rychle, prověřím jeho bonitu a díky metodě nejvyšší nabídky prodám váš dům za velmi zajímavou cenu.

S prodejem domů mám mnohaleté zkušenosti. Vím přesně, co udělat, aby váš dům vynikal na inzertních serverech, zajistím prohlídky, zastoupím vás při vyjednávání o ceně, připravím smlouvy a veškeré podklady pro banku, katastr i pro vás. Se mnou eliminujete chyby a ušetříte spousty času a nervů.

Chci prodat dům

Pronájem domu Praha Pitkovice

Chcete pronajmout svůj dům v Pitkovicích? A chcete do něj spolehlivého nájemce, který bude pravidelně platit a nezničí váš majetek? Pak tuto práci přenechte mně. Díky detailní znalosti lokality stanovím cenu nájmu, seženu zájemce, prověřím jejich bonitu a nájemní historii.

Pronajmu váš dům včetně přípravy nájemní smlouvy, předávacího protokolu, zajístím převod energií i případné opravy. Vše tak, abyste s tím měli co nejméně práce a starostí.

Chci pronajmout dům