O mně

REALITNÍ KANCELÁŘ REMAX MI DÁVÁ SILNÉ ZÁZEMÍ

Jsem odborník, který zná dobře realitní trh

Realitám se věnuji 5 let a každý měsíc prodám či pronajmu několik domů a bytů. Díky tomu vím přesně, co celý proces obnáší, jaká rizika kde hrozí a jak je eliminovat. Znám tržní ceny, vím jak najít kupujícího, který zaplatí víc, než inzerujeme, vyřeším veškeré právní a administrativní záležitosti.

Se mnou ušetříte spoustu času a starostí. Jsem profesionál, který vždy splní to, co slíbí a nebude vás zatěžovat zbytečnostmi. Z kupujících na prohlídkách se často stávají moji zákazníky na prodej. Protože se jim líbí můj přístup a způsob, jakým prodej organizuji.

 

Jsem detailista, který musí mít vše perfektní

Lidé vybírají očima. Proto velmi dbám na prezentaci dané nemovitosti.

I u malého bytu udělám profesionální videoprezentaci, a když je to potřeba, nechám zpracovat 3D vizualizaci.

Samozřejmostí jsou vyklízecí práce a drobné opravy v bytě, stejně tak jako homestaging s profesionálním interiérových designérem před focením a prohlídkami.

 

Jsem dříč, který vždy dotahuje práci do konce

Prodej nemovitosti vedu od začátku do konce. Můj cíl je maximálně vám usnadnit náročný proces, kterým prodej nemovitosti je. Ušetřit vám čas a starosti, eliminovat chyby.

Zastoupím vás při vyjednávání a zajistím veškerou administrativu spojenou s prodejem nemovitosti. Nic neplatíte předem.

Svěřte svou nemovitost do mých rukou

 

 

Moje cesta k realitní profesi

Na práci s nemovitostmi a péči o klienty jsem poprvé narazil během své 10leté vojenské služby, ve které jsem měl mimo jiné na starosti evidenci a vybavení českých i zahraničních pracovišť.

Právě při této práci jsem zjistil, co mi dělá největší radost. Je to koncentrace na detail, schopnost dovést rozběhnutou činnost k úspěšnému cíli a klientova spokojenost.

A tak jsem u realit zůstal i v civilním světě. Ta práce mě opravdu baví a troufám si říct, že to se mnou baví i moje klienty.

 

Zastupuji realitní kancelář RE/MAX Alfa

Pražská kancelář RE/MAX Alfa se dlouhodobě umisťuje na špici realitních kanceláří v České republice.