Prodej nemovitostí

ZASTOUPENÍ PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI

Proč svěřit prodej nemovitosti mně?

Kolikrát člověk prodává za svůj život nějakou nemovitost? Jednou, dvakrát…? Já jich prodám několik do měsíce, takže vím přesně, jak se správně postupuje, jak se pohybují ceny, jak a kde získat kupujícího, právní náležitosti celého procesu….

Se mnou eliminujete chyby, urychlíte celý proces a vše provedete v souladu se zákonem, s minimem času a s co největším výdělkem.

Získejte odhad nemovitosti zdarma

 

S čím vám při prodeji nemovitosti pomůžu

Stanovím správnou prodejní cenu

Správně stanovená cena je klíčová pro úspěšný a výhodný prodej. Při jejím určení nic nenahradí mnohaletá znalost realitního trhu.

Připravím nemovitost k prodeji

Zařídím vyklizení nemovitosti, drobné opravy a pomocí homestagingu byt vyšperkuji.

Vytvořím lákavou prezentaci

I k sebemenšímu bytu vytvářím profesionální videoprezentaci. V případě, že je byt před rekonstrukcí, nechám vytvořit 3D vizualizaci.

Najdu nejlepšího kupce

Prodávám nemovitosti tomu, kdo nabídce nejvyšší cenu, takže se vždy dostaneme nad průměrnou tržní cenu.

Postarám se o hladký průběh prodeje

Zastoupím vás při vyjednávání a zajistím veškerou administrativu spojenou s prodejem nemovitosti.

 

S kým při prodeji nemovitosti spolupracuji?

V prvé řadě s vámi, protože celý proces prodeje musí vyhovovat hlavně vám. Mimoto ale s řadou profesionálů, kteří mi pomohou prodat váš byt či dům za co nejvyšší možnou cenu.

Jedním z prvních pomocníků jsou řemeslníci, kteří nemovitost vyklidí, udělají drobné opravy, někdy třeba i vymalují. Následuje specialista na homestaging, který byt vyzdobí tak, aby byl atraktivní na fotkách i při prohlídkách. S fotografem a kameramanem vytvoříme profesionílní prezentaci. Pokud je nemovitost před rekonstrukcí, využívám služby grafika, který vytvoří 3D vizualizaci.

Pak samozřejmě jednám s potenciálními kupci, zajišťuji prohlídky a získávám od nich cenové nabídky na vaši nemovitost. Po výběru kupce přichází na řadu jednání s právníky, notáří, úředníky a dalšími účastníky prodejního procesu.

Prodejte nemovitost za nejvyšší možnou cenu

 

Prodejte svou nemovitost se mnou za nejvyšší cenu

Upřesněte mi rovnou, co prodáváte a já se vám ozvu již s odhadem prodejní ceny.

Vložte informace o vaší nemovitosti